Informacje dotyczące kursów są na bieżąco aktualizowane. 

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2021

terminy kursów

troszkę niżej ! 🙂
 • Kurs Instruktora Sportu z Narciarstwa – szkolenie na kursie przygotowuje kursantów do pracy w szkółkach narciarskich, obozach sportowych i koloniach. Absolwenci otrzymują legitymację z tytułem zawodowym Instruktora Sportu z Narciarstwa Zjazdowego.
  1. Szczyrk 22.02.2021 !
  1. Kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej ze Snowboardu – szkolenie na kursie przygotowuje kursantów do pracy w szkółkach narciarskich, obozach sportowych i koloniach. Absolwenci otrzymują legitymację z tytułem zawodowym Instruktora Rekreacji Ruchowej ze Snowboardu.

   

  1. Szczyrk 22.02.2021 !

    


  Kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej z Narciarstwa Biegowego – szkolenie na kursie przygotowuje kursantów do szkolenia indywidualnego , na obozach sportowych i klubach. Absolwenci otrzymują legitymację z tytułem zawodowym Instruktora Rekreacji Ruchowej z Narciarstwa biegowego.

  Szczyrk 18.02.2019

  Kurs Instruktora Sportu z Pływania – szkolenie na kursie przygotowuje kursantów do pracy w szkółkach pływackich na basenach, obozach sportowych i koloniach. Absolwenci otrzymują legitymację z tytułem zawodowym Instruktora Sportu z Pływania.

  Szczyrk 03.10.2020 9:00! Centralny Ośrodek Sportu

 • Zajęcia w COS SZCZYRK w sobotę oraz niedziele.
 • Kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej z Kajakarstwa

   

  Kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej z Fitness – nowoczesne formy gimnastyki

  Kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej  z Windsurfingu


  Kurs Instru
  ktora Sportu z Piłki Koszykowej

  Kurs Instruktora Sportu z Piłki Siatkowej

Gotowy na kurs?

SKONTAKTUJ SIĘ z naMI!1